Kai nusibosta domėtis vien tik rimtais dalykais ar suktis lyg voverei rate dienos rūpesčiuose, guliu naktim ir scrollinu. Ieškau, ko nors įdomaus (čia bus ilgas intro į trumpą istoriją).

Pastaruoju metu mano aistra tapo Vinted. Iš ten perku galybę žaislų ir daiktų atžalai, o kartais nusičiumpu šį bei tą sau. Sugalvojau kažkurį kartą patikrinti kosmetikos skiltį, bet ne dekoratyvinės, o tiesiog – kvepalų. Turiu šiaip aš jų sočiai, o dabar ir tų progų kvėpintis ne tiek daug, bet vis tiek, gardūs, gaivūs kvapai man patinka.

Ir pas vieną pardavėją pamačiau kelis to paties gamintojo kvepalų mėginukus. Beje, pas vieną atradau daugybę mėginukų, pagalvojau, kad gera proga pasiimti kažko daugiau, ypač kadangi buvo tikrai dominančių kvapų, bet įtarimą sukėlė dydis. Nes pradėjau gūglinti ir tokio dydžio kvepalų buteliukai kainavo gerokai brangiau. Perklausiau, ar originalus parduoda, gavau atsakymą, kad originalų už tokią kainą nebūna, bet už kokybę garantuojama. Ačiū, bet ne.

Ir nusipirkau ten, kur tikrai buvo parduodami originalūs mėginukai. Na, tie patys, ant kurių antros pusės užrašyta not for sale – neskirta pardavimui. Atkeliavo mėginukai labai greitai ir buvo sudėti į tokios interneto parduotuvės Notino dėžutę. Ant dėžutės dar buvo užrašyta discovery box, suprask, atradimų dėžutė.

IR MAN AIŠKU PASIDARĖ ĮDOMU.

Pradėjau naršyti ir atradau, kad ten tų atradimų dėžučių ne viena. Daug kas skirta kvepalams, bet yra ir kūno ir veido priežiūros dalykų. Viena iš dėžučių vadinosi kažkaip daug žadančiai – prabangos prisilietimas, tai įsimečiau ir ją. Ir, negalvokit, aš tikrai suprantu, kad visi šie mėginukai yra ir turi būti neparduodami, bet kita vertus – aš esu linkusi sumokėti 5-6 eurus ir pasibandyti norimą produktą, o ne eiti į kokią nors kvepalų parduotuvę, jaustis kiauriai gręžiamai pardavėjų akių lazeriais, kad tik ko nors nepavogčiau ir jaustis ubage, nes jos apsirengusios geriau nei aš. Ir dar, neduok dieve, reikės prašyti tų mėginių. Ir negauti. Tai kam ta frustracija, kai tau į namus gali atkeliauti tai, ko nori, ir be jokio streso galėsi viską išsibandyti.

Žodžiu, užsisakiau. Atkeliavo visa dėžė visko. Išsipakavau ir vienoje dėžučių, toje, apie prabangą, buvo du mėginukai: Lancome Absolue The Serum ir Lancome Absolue serumas akių sričiai. Pagalvojau, kaip fainai, reikia pabandyti. Ir dar pasigūglinau, kaip čia jį naudoti. O pasigūglinus lengvai abstulbau pamačiusi kainas. Serumas, skirtas veidui, Douglas’e siūlomas už 227 eurus, jei perkate papildymą, 266 – jei pradinę pakuotę. Serumas akims užsienio puslapiuose dar už maždaug 130 eurų. Kalba, beje, eina, apie 30 ml abiem atvejais.

Va tokioj dėžutėj atkeliauja 5-6 mėginukai.

PAGRINDINĖ NAUDA:
Oda pastangrėja;
Oda paskaistėja, jos atspalvis tampa tolygesnis;
Oda tampa glotnesnė.
 
1-OJI PAGRINDINĖ SUDEDAMOJI DALIS + JOS NAUDA:
ABSOLUE PERPETUAL ROSE TM atnaujinamosios molekulės: pagreitina ląstelių atsinaujinimą, kad oda būtų sveikos išvaizdos.
Patentuotas PRO-XYLANE: akivaizdžiai sumažina mimikos bei gilias raukšles ir lėtina senėjimo požymius. Stangrina odą ir atkuria jos putlumą.

Čia šitaip apie produktą atsiliepiama internetinėje Douglas parduotuvėje.

Tai bendrai paėmus, 60 ml produkto turėtų kainuoti apie 360 eurų. O man įdėtoje dėžutėje buvo 6 ml produkto. Ir ne tik to vieno, bet dar ir kitų. Kitaip tariant, vien mano Lancome mėginėliai rinkos kaina buvo verti 36 eurų. O aš už dėžutę su keliais produkto pavyzdžiais mokėjau 6 eurus. Tai matematika paprasta: labiau verta pirkti va taip mėginėlius, nes rinkdamas Lancome susirinksi ir kitų produktų, o finale viskas kainuos 60 eurų. Nesvarbu, kad šiaip jau apskritai neturėtų kainuoti.

Žodžiu, tepuosi aš tais prabangiausiais savo bandytais mėginukais ir laukiu stebuklo, nes gamintojas žada, kad serumas pastangrina, paskaistina ir paglotnina odą. Abeji serumai turi gelsvo/aukso atspalvio, maloniai kvepia, blizga, lengvai tepasi. Sakyčiau, ganėtinai skalsiai, nes 3 ml mėginuko užteko visam veidui porai dienų, o 3 ml akių serumo – net penkioms.

Bet ar stebuklas tas produktų už 360 eurų duetas? Nemeluosiu. Ne. Asmeniškai man nepatinka odos lipnumas ir blizgesys, atsiradęs po serumo. Tiesa, suprantu, kad serumai turi būti užrakinami veido kremais, tai galėčiau tikėtis, kad naudojant visą produktų rinkinį, tai yra, ir kremą, oda nebūtų tokia lipni ir blizgi.

Ar atsirado papildomo putlumo, stangrumo, ar suvienodėjo veido spalva? Sunku vertinti, o nuotraukos nei prieš, nei po nedariau. Tikriausiai, net ir padarius naudos nebūtų daug: intensyvios dienos ir naktys, per kurias stengiuosi suspėti dirbti, duoda savo. Tačiau kad oda glotnesnė, ypač, kai prausiu veidą, tikrai justi. Manyčiau, kai panaudosiu produktą porą savaičių iš eilės, rezultatai, jei tik jie bus apskritai, tikrai pradės matytis. O dabar galiu pasidžiaugti geru kvapu, tuo, kad skalsiai tepasi ir veido oda nereaguoja jautriai, nedirgina, nekemša porų.

Beje, bandyti tai dar turiu ką. Papasakosiu, kaip ten tie prabangūs dalykai jaučiasi ant odos. Beje, jei smalsu, kodėl rinkausi prabangius, tai tiesiog norėtųsi sau nusipirkti dalykų iš Shiseido, bet nebandžius tokių pinigų mokėti nenoriu. Va taip ir užsisuko ratas.

Čia visokie kosmetikos mėginukai, o jeigu matytumėt, kiek kvapių atradimų prisipirkau, pagalvotumėt, kad man lengvai stogas nučiuožė. Bet gal ir nučiuožė – visai gali būti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *