Aš žinau, tikrai žinau, kad TikTok kaip platforma yra žiauri laiko žudikė. Bet vis tiek deginu savo laiką miegui joje, nes atrandu labai man įdomių ir neretai netgi negirdėtų dalykų.

Štai anądien aptikau seksologę pasakojant (gal ne seksologė, o porų terapeutė su sekso specializacija), kodėl ji kas vakarą su vyru glamonėjasi ir bučiuojasi. Jos paaiškinimas man pasirodė labai įdomus.

Pasirodo, kad kai pradedame santykius, atitraukti vienas nuo kito rankas ir lūpas yra žiauriai sunku. Nuolat vienas kitą lieti, bučiuojies, bučiuoji ir taip toliau.

Bet kai santykiai pasidaro ilgalaikiai, situacija keičiasi. Bučiniai retėja, prisilietimai irgi. Galiausiai, sako mano TikTok sekama specialistė, iš tiesų bučiuojamės, o ne tiesiog pakštelim vienas kitą į lūpas, tik tada, kai inicijuojame seksą.

Kuo tai blogai?

Pasirodo, taip prisilietimai prie partnerio ir bet koks kontaktas ima sietis su seksu. O jeigu esate dar ir mažesnį poreikį turintis asmuo poroje ir, pavyzdžiui, visiškai nenorite mylėtis, partnerio mėginimas pabučiuoti jus kels frustraciją, kad teks mylėtis.

Ilgainiui norėsis susigūžti ir nusisukti, kai matysite, kad partneris bando užmegzti kontaktą, nes atrodys, kad viskas veda sekso link.

Visą video galit pasižiūrėti čia.

Ką daryti?

Paprasta, sako terapeutė. Bučiuokitės ir glostykite vienas kitą nesileisdami į seksą.

Tokį metodą ji taiko ir savo šeimoje, kai kas vakarą su vyru jie turi savotiškas glamonių ir bučinių sesijas. Ne visuomet ilgas, bet kasnakt. Ir svarbu, akcentuoja ji, kad bučiniai būtų naudojant liežuvius taip pat.

Tai, sako specialistė, smegenyse padeda sukurti asociacijas, kad gilūs aistringi bučiniai yra visai ne apie seksą. Šitaip poroms nuo pečių nusiridena spaudimas, kad seksas privalomas, ir ilgainiui bučiniai ir glamonės lieka malonumu tiesiog dėl bučinių ir glamonių, nieko daugiau.

Įdomus dalykas tos žmogaus smegenys!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *